Вебінар «Сучасні підходи до формування здоров’язбережувальної компетентності дитини дошкільного віку»

26.05.2020 року відбувся обласний вебінар «Сучасні підходи до формування здоров’язбережувальної компетентності дитини дошкільного віку» для спеціалістів управлінь (відділів) освіти, методистів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів, керівників методичних об’єднань, обласних творчих груп з дошкільної освіти; інструкторів з фізичного виховання, вихователів закладів дошкільної освіти.

Вебінар організовано Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

У роботі заходу брали участь Міщенко Лариса Борисівна, методист з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО;

Калиниченко Ірина Олександрівна, завідувач кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктор медичних наук, професор;

Ткачова Надія Михайлівна, завідувач Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 8 «Космічний» м. Суми, Сумської області;

Слюсар Алла Станіславівна, завідувач Сумського дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) № 13 «Купава» Сумської міської ради.

Були представлені відеоматеріали здоров’язбережувальної діяльності у закладах дошкільної освіти Сумської області.

{gallery}2021/01{/gallery}