НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Виховна робота

2021-2022 навчальний рік

Виховна робота на кафедрі логопедії здійснюється згідно з Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», положеннями Загальної декларації прав людини, Державною національною програмою «Освіта» /Україна XXI ст./. Програмою правової освіти населення України, Державною програмою розвитку фізичної культури і спорту в Україні, Концепцією виховання дітей та молоді в національній системі освіти, Концепцією національно-патріотичного виховання молоді, Статутом університету.

Основні напрями виховної роботи будуються відповідно до виховання ціннісних орієнтирів за наступними ключовими лініями:

1. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

2. Ціннісне ставлення до сімʼї, родини, людей.

3. Ціннісне ставлення до себе.

4. Ціннісне ставлення до праці та природи.

5. Ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Найбільш масштабними були наступні заходи:

31 серпня 2021 року студенти та викладачі кафедри логопедії приймали участь у посвяті в студенти. Кожен новий навчальний рік – це новий етап життя. Нехай він буде вдалим!

1 2 a85f3

1 вересня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) прослухали вступну лекцію, з метою ознайомлення зі структурою та історією університету, можливостями творчої, спортивної та наукової самореалізації.

2 58aef

 

У перший день навчального року студентки 917 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) під проводом куратора професора Анатолія Кравченка вирушили на екскурсію до центрального корпусу СумДПУ імені А. С. Макаренка. У музеї історії університету першокурсниці уважно оглянули експозиції, присвячені становленню і розвитку нашого закладу, а в зоологічному музеї поглибили свої знання про фауну рідного краю, зокрема тварин, занесених до Червоної книги України. Цікава та змістовна екскурсія завершилася фотосесією на добру згадку.

3 abda8

4 вересня 2021 року було проведено осінній кубок елітарного клубу «Що? Де? Коли?». Викладачі та студенти кафедри логопедії взяли активну участь у формуванні команд.

3a 05855

Студенти спеціальності Спеціальна освіта (Логопедія) взяли учать у заходах до святкування Дня спорту та фізичної культури:

а) 7 вересня відбулася зустріч студентів та викладачів ННІ фізичної культури з легендою українського Олімпійського спорту, багаторазовим чемпіоном світу, дворазовим олімпійським чемпіоном з веслування на байдарці, Почесним громадянином міста Суми Олександром Максимовичем Шапаренком.

4a 7ecac

б) 16 вересня 2021 року студенти та викладачі кафедри логопедії долучилися до традиційних Богатирських ігор.

4 650f5

5 0593f

в) 17 вересня студенти та колектив кафедри логопедії долучились до традиційної ранкової руханки.

4 b 4b356

4v 04cd5

 

15.09.2021 року студенти-першокурсники спеціальності Спеціальна освіта (Логопедія) взяли участь у «Квесті першокурсника ННІФК» та посіли почесне ІІ місце.

У рамках заходу вони зустрілись із фахівцями психологічної служби, познайомилися зі студентським самоврядуванням, продемонстрували знання структури рідного Інституту.

Пишаємося вами! Так тримати!

6 31ec5

8 470ee

18.09.2021 викладачі та магістранти кафедри логопедії гостинно зустрічали абітурієнтів на «Дні відкритих дверей СумДПУ імені А.С. Макаренка». Під час презентації спеціальності майбутні студенти дізналися про особливості діяльності логопеда, можливості працевлаштування, познайомилися із логопедичною наочністю, потримали в руках "страшнючі" логопедичні зонди, а ще дізналися для чого логопеду дзеркало.

Якщо вам було цікаво, значить вам до нас. Запрошуємо на навчання!

10 69303

9 9db9c

Студенти кафедри логопедії приймали активну участь у конкурсі «Алло! Ми шукаємо таланти!» Навчально-наукового інституту фізичної культури, що відбувся 28 жовтня 2021 року у режимі онлайн.

Вітаємо Велітченко Наталію студентку 917 групи із зайнятим ІІ місцем у відбірковому турі конкурсу. Зичимо успіху та подальших яскравих перемог!

Пишаємося нашими студентами.

11 b097f

29 листопада 2021 року студенти 927 групи дебютували зі своїм «Звітним концертом з арт-педагогіки» в рамках дисципліни «Основи арт-педагогіки».

Глядачам були представлені творчі надбання різних арт-терапевтичних технік: вокалотерарія, бібліотерапія, танцювальна терапія, піскова терапія, ізотерапія, музикотерапія та багато інших.

На захід було запрошено всіх викладачів кафедри. Керівник заходу: кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри логопедії Катерина Зелінська-Любченко .

Щиро дякуємо студентам. Завдяки вам, ми отримали справжнє естетичне задоволення.

13 692a4

12 a1bb1

Студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) взяли активну участь у всеуніверситетському конкурсі талантів "Golden time!" За результатами засідання оргкомітету визначено переможців. Серед них і Велітченко Наталія, що стала лауреатом у номінації «Вокал».

14 232b4

Напередодні Нового року студенкою кафедри логопедії Мирошниченко Ольгою було взято участь в конкурсі «Мій університет – моя гордість». Вірш Ольги розміщено на сайті університету. Пишаємося нашими талантами!

15 af151

20.01.2022 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів студентам спеціальності Спеціальна освіта (Логопедія) Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Щиро вітаємо наших магістрів! Нехай вам щастить у професійному та особистому житті. Миру і злагоди!

З радістю чекатимемо вас в гості.

16 bf7fe

З 7 по 14 лютого організовано конкурс есе серед студентів НН ІФК «Що для тебе КОХАННЯ?». Дуже активно в конкурсі себе проявили студенти спеціальності 016 Спеціальна освіта (логопедія). Дякуємо за активну участь та змістовні есе.

16a c9b9f

16b 8d224

16v 70c09

  22 лютого 2022 року за участі викладачів та студентів кафедри логопедії було проведено зимовий кубок елітарного клубу «Що? Де? Коли?». 

 17 a01d6

19 травня 2022 року було організовано участь у заходах до дня Української вишиванки:

а) Привітання із днем Вишиванки від магістрантів кафедри логопедії

 18 fbe77

 

 19 97bc4

  б) Старшим викладачем кафедри логопедії Кравченко Іриною Вікторівною було проведено Виховний захід до дня вишиванки для студентів 047 – 948 груп. 

 20 0d177

 21 b1906

27 травня 2022 року доцентом кафедри логопедії Людмилою Василівною Мороз було проведено Відкрите заняття для студентів 2 курсу спеціальності Спеціальна освіта (Логопедія) на тему «Природа рідного краю».

22 ee74e

 

 23 2 b3f74