НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Науково-практичний семінар "Фітнес-школа"

11.02.2020 року на базі кафедри медико-бологічних основ фізичної культури Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся науково-практичний семінар "Фітнес-школа". Результатом співпраці Інформаційно-методичного центру Управління освіти і науки Сумської міської ради та кафедри стало свято подароване педагогічним працівникам закладів освіти напередодні весни.

Детальніше...

«Тепло душі у канун нового року!»

Напередодні Нового року 26 грудня 2019 року центром творчої молоді «Креатив» організовано і проведено Новорічний вогник для людей похилого та старечого віку – мешканців Сумського обласного геріатричного центру. Різноманітні концертні номери (вокальні, інструментальні, хореографічні та акробатичні композиції) створювали справжню святкову атмосферу в актовій залі даного закладу, адже усі вони так чи інакше були пов’язані з новорічною зимовою тематикою.

Детальніше...

«Новорічна казка завітала до НН Інституту фізичної культури»

3 січня на базі НН ІФК центром творчої молоді «Креатив» на чолі із студентським самоврядуванням організовано Новорічний ранок для дітей співробітників та жителів Роменського мікрорайону.

Детальніше...

Святий Миколай завітав до вихованців Сумського спеціалізованого будинку дитини!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Особливим воно є для дітей Сумського спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже саме цим діткам хочеться аби їм приділили трішки часу та уваги.

Детальніше...