НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

«Новорічна казка завітала до НН Інституту фізичної культури»

3 січня на базі НН ІФК центром творчої молоді «Креатив» на чолі із студентським самоврядуванням організовано Новорічний ранок для дітей співробітників та жителів Роменського мікрорайону.

Детальніше...

Святий Миколай завітав до вихованців Сумського спеціалізованого будинку дитини!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Особливим воно є для дітей Сумського спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та дітей, позбавлених батьківського піклування, адже саме цим діткам хочеться аби їм приділили трішки часу та уваги.

Детальніше...

«Тепло душі у канун нового року!»

Напередодні Нового року 26 грудня 2019 року центром творчої молоді «Креатив» організовано і проведено Новорічний вогник для людей похилого та старечого віку – мешканців Сумського обласного геріатричного центру. Різноманітні концертні номери (вокальні, інструментальні, хореографічні та акробатичні композиції) створювали справжню святкову атмосферу в актовій залі даного закладу, адже усі вони так чи інакше були пов’язані з новорічною зимовою тематикою.

Детальніше...

ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання охорони праці та здоров’язбереження в умовах сучасної школи».

26 листопада 2019 р. на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулася ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання охорони праці та здоров’язбереження в умовах сучасної школи».

Детальніше...