28.11.2023 на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників СМР відбувся Калейдоскоп педагогічних ідей у межах міського проєкту «Здоров’я – заради майбутнього».

«Безпековий гід» для педагогічних працівників закладів освіти СТГ

22.11.2023 на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників СМР відбулося заняття майданчику «Безпековий гід» для педагогічних працівників закладів освіти СТГ за участю д.мед.н., професора, завідувача кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури ННІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка Калиниченко Ірини Олександрівни та к.б.н., доцента Латіної Ганни Олександрівни.

Природничо-психологічний квест «Життя прекрасне!»

В межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров'я в Сумському державному педагогічному університет імені А.С. Макаренка 10 жовтня відбувся природничо-психологічний квест "Життя прекрасне!".

Майстер-клас «Домедична допомога при невідкладних станах»

24.04.2023 року на базі кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури ННІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка відбувся майстер-клас «Домедична допомога при невідкладних станах» для учнів 9 та 10 класу Комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27.

Майстер-клас «Домедична допомога при невідкладних станах»

24.04.2023 року учні 9 класу Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 Сумської міської ради разом з учителем Савельєвою Анною Михайлівною прийняли участь у майстер-класі «Домедична допомога при невідкладних станах» на базі кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури ННІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка.

20.04.2023 року на базі КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 імені М. Савченка СМР проведено показовий День цивільного захисту для керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Сумської міської ТГ.