НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Педагогічна асамблея «Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища в професійній діяльності педагогів»

13.05. та 20.05.2021 року викладачі кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка брали участь у Педагогічній асамблеї «Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища в професійній діяльності педагогів», що відбулася в рамках проекту «Здоров’я - заради майбутнього» Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради.

Детальніше...

XІ Міжнародна науково-практична конференція «Освіта і здоров'я»

15 – 16 квітня 2021 року на базі кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулася XІ Міжнародна науково-практична конференція «Освіта і здоров'я».

Детальніше...

«Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища в професійній діяльності педагога (для вчителів початкової школи)»

27.04.2021 року кафедра громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка брала участь у Педагогічній асамблеї «Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища в професійній діяльності педагога (для вчителів початкової школи)», яка відбулася в рамках проекту «Здоров’я - заради майбутнього» Центру професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради.

Детальніше...

Науково - практичний семінар «Фітнес-школа»

16 лютого 2021 року, у Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка, на базі Науково-навчального інституту фізичної культури відбувся науково - практичний семінар «Фітнес-школа».

Детальніше...