Виробнича практика у ЗВО

З 5 по 18 жовтня 2020 року на випусковій кафедрі логопедії СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулась виробнича практика (стажування) у ЗВО студентів-магістрантів 2-го року навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія).

risunok1 a6817

Виробнича практика зі студентами-магістрантами проводилась з метою здобуття студентами практичного досвіду науково-педагогічної діяльності викладача ЗВО.

Під час практики студенти ознайомились із основними напрямами навчально-виховної, методичної, організаційної та наукової роботи у ЗВО;

детально вивчили навчально-методичні комплекси, робочі програми, методичне забезпечення професійно орієнтованих дисциплін навчального плану спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія) освітніх рівнів бакалавр та магістр; набули досвіду підготовки до занять, написання конспектів лекцій і практичних (лабораторних) занять, проведення лекційних, практичних (лабораторних) занять у ЗВО; оволоділи різними методами і засобами поточного і підсумкового контролю рівня знань студентів.

Проходження практики сприяло подальшому професійному та особистісному зростанню майбутніх магістрів спеціальної освіти.

{gallery}2020/5{/gallery}