ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З АСИСТЕНТСЬКОЇ ПРАКТИКИ МАЙБУТНІХ ЛОГОПЕДІВ

2 793fc

Асистентська практика у закладах вищої освіти є невід’ємним складником навчального процесу. Так, 24 листопада 2021 р. на кафедрі логопедії ННІФК у форматі онлайн відбулася звітна конференція з асистентської практики, виробничої логопедичної практики у загальноосвітніх навчальних закладах та медичних закладах студентів 6 курсу заочної форми навчання.

Мета практики: закріплення теоретичних знань, які були отримані в процесі навчання, формування професійних вмінь та навичок, оволодіння сучасними методами та формами освітнього процесу.

Під час онлайн-зустрічі студенти мали змогу  продемонструвати ґрунтовні медико-біологічні, психологічні й педагогічні знання з корекції   мовленнєвих порушень у викладацькій практиці; інтегрувати результати діагностування у процесі формування психолого-педагогічного та логопедичного заключення та ін.