Практичне заняття у туристів

Гастро Паб Wine&Meat, що знаходиться за адресою м. Суми, вул. Роменська 116, – це заклад із вишуканим і великим меню (включаючи екзотичні види мʼяса, оригінальну подачу, кілька видів гарніру і т. д.). Саме тут є можливість покуштувати вишукані страви з м’яса, зокрема, стейки із хоспера, приготовані із мармурної яловичини, запиваючи їх освіжаючими напоями. Минулого тижня. студенти 919 групи (спеціальність «Туризм») Навчально-наукового інституту фізичної культури разом зі ст. викладачем, к. н з фв. і с. Максименко Л. М. мали можливість провести практичне заняття оглядового характеру із предмету «Вступ до фаху» (розділ «Заклади харчування») у Гастро Пабі Wine&Meat, що спеціалізується на елітному приготуванні м’ясних страв, а інтер’єр гармонічно доповнює тематичну атмосферу. До уваги студентів було представлено шеф-поваром цікаву міні-лекцію щодо критеріїв вибору м’яса і технологію приготування страв. Досить цікавою була розповідь і про асортимент напоїв та особливості підбору посуду. Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та всьому персоналу, який працював у цей день на зміні.

IMG 20191017 111656 1 53fab