Підсумки виховного заходу

13 листопада 2019 року в рамках магістерської асистентської практики студентами-магістрантами кафедри логопедії (967 група): Тетяною Підлужною, Юлією Погорілою, Валерією Чумаковою (методист: к.психол.н., старший викладач, Тамара Григорівна Харченко) проведено виховний захід на тему: «Вплив самооцінки на життєдіяльність особистості» у 937 групі (спеціальність: «Спеціальна освіта. Логопедія. Спеціальна психологія»).

Мета заходу: розширити знання про види самооцінки; визначення важливості адекватної самооцінки у життєдіяльності студентів; виховання взаєморозуміння у колективі та надання взаємодопомоги.

На заході були задіяні наступні види робіт: проведення психодіагностичних методик на визначення самооцінки студентів («Самооцінка студента», автор Батаршев А. В., «Діагностика самооцінки», автори Дембо Т. В., Рубінштейн С. Я., у модифікації Прихожан А. М.); перегляд та обговорення навчального відео «Самооцінка, як стати впевненим у собі»; групова робота з аналізу психологічних задач.

2 b7c9b

1 53d41