Вітання із захистом дисертаційного дослідження

IMG 20191206 103412 aaf7a

6 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 55.053.03 Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка відбувся успішний захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук  старшого викладача кафедри здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії О.О.Беспалової зі сеціальності 13.00.04 - теорія та методика професійної освіти на тему "Формування готовності майбутніх бакалаврів з фізичної терапії та ерготерапії до застосування фізкультурно-оздоровчих технологій у професійній діяльності" (науковий керівник доктор педагогічних наук, професір Ю.О.Лянной).

Колектив ННІФК бажає дисертанту та науковому керівнику подальших успіхів та нови наукових злетів!