ЛОГОФЕСТ-2024

17 травня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся щорічний Всеукраїнський логопедичний фестиваль «ЛОГОФЕСТ – 2024».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ (ІІІ МІСЦЕ)!

Вітаємо з перемогою здобувача освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт ,

БОГДАНА ЯЦЮКА
який посів ІІІ місце  у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових для студентської молоді «Здорова дитина-здорова нація»

(м. Глухів, травень 2024 р.).

та його  наукового керівника, доцента кафедри теорії та методики спорту

МАКСИМЕНКО ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ.

Бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ ( І МІСЦЕ) !

Вітаємо з перемогою здобувачку освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) АННУ ГОЛУБЧЕНКО,
яка посіла 1 місце  у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових для студентської молоді «Здорова дитина-здорова нація»

(м. Глухів, травень 2024 р.).

Фотоконкурс «100 фото з університету»

У рамках 100-річчя СумДПУ імені А.С. Макаренка дирекцією Навчально-наукового інституту фізичної культури організовано фотоконкурс «100 фото з університету».

Гостьова лекція: "Графомоторні навички та зорово-моторна координація: методи стимуляції та розвитку" 23 травня

Шановні викладачі та здобувачі освіти!

23.05.2024 року (четвер) об 11.00 в онлайн форматі відбудеться гостьова лекція: «Графомоторні навички та зорово-моторна координація: методи стимуляції та розвитку».

Спікер лекції: Людмила НІКОЛЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, арт-педагог, вчитель-методист, завідувачка кафедри педагогіки та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

СумДПУ запрошує на навчання за програмою «Молодша медична сестра з догляду за хворими» – до 25 травня 2024 року

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка запрошує на навчання за програмою «Молодша медична сестра з догляду за хворими».

Програма розрахована на осіб з повною або базовою загальною середньою освітою, професійною (професійно-технічною) освітою, без вимог до стажу роботи. Пройшовши програму, здобувачі оволодіють такими компетентностями: загальний догляд за хворими; загальні основам проведення фізіотерапевтичних та найпростіших процедур; участь молодшої медичної сестри у лікувальному процесі; спеціальний догляд за хворими.

ЛОГОФЕСТ-2024

Шановні колеги і студентиКафедра логопедії запрошує усіх бажаючих взяти участь у ЛОГОФЕСТІ-2024, який відбудеться 17 травня 2024 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Навчально-наукового інституту фізичної культури!

Науково-педагогічне стажування та академічна мобілність

Група представників колективу ННІФК завершили науково-педагогічне стажування "INNOVATIONS IN EDUCATION. INNOVATIVE TECHNOLOGIES FOR TEACHING PROFESSIONAL DISCIPLINES",

Соціальна адаптація та реабілітація ветеранів, які втратили зір на війні та членів їх сімей

Група тренерів-реабілітологів та фізичних терапевтів ННІФК СумДПУ імені А. С. Макаренка у складі Тонкопей Ю. Л., Перепеченко О. М., Копитіної Я. М. та Кіріченка Е. - магістранта 955 групи спеціальності 227 Терапія та реабілітація,