Новини

Про участь у роботі 31-го засідання Комітету ООН з прав реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні

Перепеченко Олеся, аспірантка кафедри теорії та методики фізичної культури (науковий керівник – доц. Яна Копитіна) мала за честь долучитися до роботи 31-го засідання Комітету ООН з прав реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю в Україні, що відбулося 26-29 серпня 2024 р. У складі делегації Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, Олеся Миколаївна представляла інтереси людей з інвалідністю на міжнародній арені.

Фізкультурно-оздоровчий захід до Дня фізичної культури і спорту України

12 вересня 2024 року колективом кафедри теорії та методики спорту було проведено фізкультурно-оздоровчий захід до Дня фізичної культури і спорту України.

Урочисте вручення сертифікатів за результатами тренінгової програми «Молодша медична сестра по догляду за хворими» за підтримки Helvetas Ukraine у СПУ імені А.С. Макаренка

11.09.2024 відбулося урочисте вручення сертифікатів за результатами тренінгової програми «Молодша медична сестра по догляду за хворими» за підтримки Helvetas Ukraine у СПУ імені А.С. Макаренка.

Під час  урочистого зібрання перед випускниками виступили ректор СПУ імені А.С. Макаренка, д.пед.н., професор Ю.О. Лянний, керівник проєктів та партнерств Helvetas Anastasia Baklan, завідувач кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури навчально-наукового інституту фізичної культури д.мед.н., професор І.О. Калиниченко.

Зустріч зі студентами І курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури

2 вересня 2024 року відбулася зустріч зі студентами І курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури.

Усі присутні прослухали відкриту лекцію «Вступ до спеціальності», у ході якої дізнались про структуру, склад та особливості нашого структурного підрозділу. Вітальну промову виголосив директор НН ІФК, пофесор Михайло Лянной.

ЛОГОФЕСТ-2024

17 травня на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбувся щорічний Всеукраїнський логопедичний фестиваль «ЛОГОФЕСТ – 2024».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ (ІІІ МІСЦЕ)!

Вітаємо з перемогою здобувача освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт ,

БОГДАНА ЯЦЮКА
який посів ІІІ місце  у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових для студентської молоді «Здорова дитина-здорова нація»

(м. Глухів, травень 2024 р.).

та його  наукового керівника, доцента кафедри теорії та методики спорту

МАКСИМЕНКО ЛЮДМИЛУ МИХАЙЛІВНУ.

Бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ НАУКОВИХ РОБІТ ( І МІСЦЕ) !

Вітаємо з перемогою здобувачку освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) АННУ ГОЛУБЧЕНКО,
яка посіла 1 місце  у ІІ турі V Всеукраїнського конкурсу наукових для студентської молоді «Здорова дитина-здорова нація»

(м. Глухів, травень 2024 р.).

Фотоконкурс «100 фото з університету»

У рамках 100-річчя СумДПУ імені А.С. Макаренка дирекцією Навчально-наукового інституту фізичної культури організовано фотоконкурс «100 фото з університету».

Гостьова лекція: "Графомоторні навички та зорово-моторна координація: методи стимуляції та розвитку" 23 травня

Шановні викладачі та здобувачі освіти!

23.05.2024 року (четвер) об 11.00 в онлайн форматі відбудеться гостьова лекція: «Графомоторні навички та зорово-моторна координація: методи стимуляції та розвитку».

Спікер лекції: Людмила НІКОЛЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, арт-педагог, вчитель-методист, завідувачка кафедри педагогіки та спеціальної освіти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.