День відкритих дверей Навчально-наукового інституту фізичної культури

Навчально-науковий Інститут фізичної культури СумДПУ імені А. С. Макаренка запрошує на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Екскурсія з каліграфотерапії

15 лютого 2024 р. здобувачі 937 групи спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) разом з куратором професором Анатолієм КРАВЧЕНКОМ вирушили на екскурсію до музею історії  СумДПУ імені А. С. Макаренка.

Вручення дипломів магістра випускникам Навчально-наукового інституту фізичної культури

01.02.2024 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів магістра випускникам Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Ти як?

10 жовтня 2023 року викладачі та здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту фізичної культури доєдналися до проведення природничо-психологічного квесту "Життя прекрасне!" в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованого першою леді України Оленою Зеленською.

Запрошення на конференцію

Добрий день, шановні колеги! Кафедра логопедії ННІФК СумДПУ ім. А. С. Макаренка запрошує Вас взяти участь у ХІ Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції з теми "Сучасні проблеми логопедії та реабілітації", яка пройде 17 листопада 2023 року! Всю детальну інформацію Ви можете переглянути в доданих файлах!

Нагороди до Дня фізичної культури і спорту

7 вересня 2023 року студентів Навчально-наукового інституту фізичної культури спеціальності 017  Фізична культура і спорт Станіслава ГАЛАЙДУ та