НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Виробнича практика у ЗВО

З 5 по 18 жовтня 2020 року на випусковій кафедрі логопедії СумДПУ ім. А.С. Макаренка відбулась виробнича практика (стажування) у ЗВО студентів-магістрантів 2-го року навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія).

risunok1 a6817

Детальніше:Виробнича практика у ЗВО

Міжнародний день академчної доброчесності

 Професорсько-викладацький склад Навчально-наукового інституту фізичної культури разом зі студентством цього року долучилися до Міжнародного дня академічної доброчесності, який відзначали 21 жовтня 2020 року. Кураторами академічних груп були проведені кураторські години у формі онлайн-конференцій, на яких розглядалися питання академічної доброчесності та проблема плагіату. Студентів ознайомили із Кодексом академічної доброчесності Сумського державного педагогічного університету та розкрили шляхи запобіганню плагіату.


snimok2 86a83

Детальніше:Міжнародний день академчної доброчесності

Вітання із захистом дисертації

Колектив Навчально-наукового інституту фізичної культури вітає викладача кафедри теорії та методики спорту Сахненко Анну Василівну та її наукового керівника кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Сергія Анатолійовича Лазаренка із захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт на тему "Акмеологічні засади організації професійно-орієнтованого фізичного виховання студентів аграрних спеціальностей". Захист відбувся 23 жовтня 2020 року у спеціалізованій вченій раді ДФ 55.053.003.IMG-b9dfec38e7562ec274721becba1cbe50-V_32178.jpg

Анкетування

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує магістрів, аспірантів, докторантів, молодих учених, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією».

Вказане опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи. Створення такої системи дозволить об’єднати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо.

Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 р. включно на умовах повної анонімності. Анкету можна знайти за посиланням https://dntb.gov.ua/form1.