НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Попередній захист кваліфікаційних робіт за ОС «Магістр» студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія)

1 1 fe828

З 17.11.2021 р. по 23.11.2021 р. на кафедрі логопедії ННІФК у форматі онлайн відбувся попередній захист кваліфікаційних  робіт  за ОС «Магістр»  студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія. Спеціальна психологія). Попередній захист покликаний реально оцінити рівень підготовки студента.

Кожен здобувач вищої освіти мав змогу представити своє наукове дослідження. Викладачами кафедри (к. пед. н., проф. Кравченко А. І., к. пед. н., доц. Мороз Л. В., к. пед. н., доц. Зелінською-Любченко К. О.,  к. пед. н., ст. викл. Ласточкіною О. В., к. пед. н., ст. викл. Стаховою Л. Л., к. псих. н., ст. викл. Харченко Т. Г.) були надані зауваження та  методичні рекомендації до подальшої роботи.  

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З АСИСТЕНТСЬКОЇ ПРАКТИКИ МАЙБУТНІХ ЛОГОПЕДІВ

2 793fc     

Асистентська практика у закладах вищої освіти є невід’ємним складником навчального процесу. Так, 24 листопада 2021 р. на кафедрі логопедії ННІФК у форматі онлайн відбулася звітна конференція з асистентської практики, виробничої логопедичної практики у загальноосвітніх навчальних закладах та медичних закладах студентів 6 курсу заочної форми навчання.

     Мета практики: закріплення теоретичних знань, які були отримані в процесі навчання, формування професійних вмінь та навичок, оволодіння сучасними методами та формами освітнього процесу.

    Під час онлайн-зустрічі студенти мали змогу  продемонструвати ґрунтовні медико-біологічні, психологічні й педагогічні знання з корекції   мовленнєвих порушень у викладацькій практиці; інтегрувати результати діагностування у процесі формування психолого-педагогічного та логопедичного заключення та ін.

День Гідності та Свободи

1 1 c0c26

25.11.2021 року заступником директора з виховної роботи зі студентським самоврядуванням Навчально-наукового інституту фізичної культури було проведено круглий стіл, приурочений Дню Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.

Студентів ознайомлено з історичними подіями, що передували встановленню в Україні Дня Гідності та Свобод. Також було продемонстровано відео та фотоматеріали подій революцій 2004 та 2013 років. Згадано героїв, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Разом зі студентами розкрито значення понять «Гідність», та «Свобода».

1i fdb71

 

On-line квест до Дня студента

IMG 9ed47bd9643bcf1ee1e09bcf112169e8 V ef50f

17.11.2021 р. студентами Навчально-наукового інституту фізичної культури було взято участь у «Онлайн-квесті до Дня судента».

Квест містив різні питання на тему студентського життя. Студентами було розгадано ребуси, ідентифіковано зашифровані терміни та предмети студентського навчального приладдя.

Претендентів на перемогу було більше 30, але почесні призові місця зайняли лише троє учасників, серед них:

Фоменко Діана (студентка 926 групи) – ІІІ місце;

Шульга Ольга (студентка 947 групи) – ІІ місце;

Ярошенко Катерина (студентка 947 групи) – І місце.

Щиро вітаємо переможців та всіх студентів із минувшим Міжнародним Днем студента.

Детальніше:On-line квест до Дня студента

"Що? Де? Коли?"

VK 7933 b981b
Сьогодні стартував осінній кубок змагань між командами викладачів та студентів Навчально-наукового інституту фізичної культури "Що? Де? Коли?" на тему "Калейдоскоп". 
Лунали питання з різних галузей знань. Боротьба була напруженою. Накал думок команди викладачів-знавців відчувався на відстані.
З рахунком 6:3 перемогу здобула команда студентів! 
Щиро вітаємо переможців!
Дякуємо всім гравцям за цікаву гру!
Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі.