Міжнародна академічна мобільність викладачів, аспірантів та здобувачів на базі Сілезької академії, м. Катовіце, Польща (Akademia Śląska, Poland)

Колектив НН ІФК Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відкриває нові простори участі в міжнародній академічній мобільності!

Делегатами ННІФК взято участь у Програмі міжнародної академічної мобільності «ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО (DEIS2025)» з 10 березня по 12 квітня, у контексті якої, з 8 квітня по 12 квітня відбулася 7-ма МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЇ «ЦИФРОВА ЕКОНОМІКА ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО (DEIS2025)» на базі Сілезької академії, м. Катовіце, Польща (Akademia Śląska, Poland).

Участь у академічній мобільності є важливим кроком на шляху до успішної професійної кар'єри та особистісного розвитку. Це інвестиція в майбутнє для викладачів, аспірантів та здобувачів ННІФК Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка:

  • доцента кафедри терапії та реабілітації – Тетяни Вікторівни БУГАЄНКО;
  • доцента кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних наук фізичної культури – Юлії  ТОНКОПЕЙ;
  • доцента кафедри теорії та методики спорту –Людмили МАКСИМЕНКО;
  • доцент кафедри терапії та реабілітації –Наталії КУКСИ;
  • доцента кафедри логопедії –Олени ЛАСТОЧКІНОЇ;
  • доцента кафедри теорії та методики спорту – Ірини СКРИПКИ;
  • аспірантки кафедри теорії та методика фізичної культура – Олесі ПЕРЕПЕЧЕПКО.

Окремим кроком співпраці стало залучення здобувачів магістерського рівня вищої освіти: Катерини ПЕЛИХ (017 Фізична культура і спорт), Вікторії ЛИСИЦІНОЇ (014 Середня освіта (Фізична культура)), Софії БЕРЕЗЮК (227 Терапія та реабілітація), Яни КИРИЧЕНКО (016 Логопедія), Ольги НОВАК (242 Туризм і рекреація).

Участь у міжнародній академічній мобільності стала унікальною можливістю:

  • покращити свої знання в контексті формування та організації наукових досліджень;
  • відвідати серію корисних семінарів-тренінгів;
  • навчитися використовувати цифрові технології для ефективного збору даних, статистичного аналізу та презентації результатів дослідження.

Наші науковці та молоді дослідники були занурені в атмосферу цифровізації європейської науки та освіти, щоб поділитися досвідом, розширити горизонти та налагодити корисні контакти майбутньої співпраці.

Усі учасники мали честь отримати звітні сертифікати особисто від ректора Akademia Śląska академії професора Олександра Остенди.

Ми віримо, що ця поїздка стала не лише корисною, але й надихаючою! Нехай ця академічна мобільність стане ще одним кроком до успіху та розвитку нашого університету та розквіту України!