НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Керівний склад

lyannoy m 1 af1cc

Лянной Михайло Олегович - директор Навчально-наукового інституту фізичної культури, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики фізичної культури.

Здійснює загальне керівництво навчальною, науковою, організаційно-методичною і кадровою роботою інституту. Забезпечує своєчасну підготовку ліцензійних й акредитацій них справ за спеціальностями НН ІФК. Формує навчальні плани, веде роботу з упровадження нових навчальних дисциплін. Контролює виконання навчальних планів, програм і планів науково-дослідницьких робіт. Готує щорічні звіти про роботу НН ІФК на конференції трудового колективу. Очолює вчену раду інституту і приймальну комісію.

 

DSC 8093 28d69

ЖУКОВ Володимир Леонідович – заступник директора з навчально-методичної роботи, старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури. Відмінник освіти України.

Організує навчальний процес, починаючи з формування робочих планів, розкладу занять і до планування екзаменаційних сесій та державних іспитів. Контролює успішність студентів Інституту, призначення стипендій, у тому числі й підвищених, вносить пропозиції директору щодо відрахування студентів.

3

Копитіна Яна Миколаївна - заступник директора з наукової роботи і інформатизації, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент  кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії.

Здійснює контроль за написанням дипломних і магістерських робіт студентів, готує проведення наукових конференцій для студентів і молодих вчених, разом із викладачами кафедр Інституту контролює підготовку студентів для участі у всеукраїнських студентських предметних олімпіадах, та конкурсах наукових робіт. До її компетенції входить взаємодія з науковою частиною й аспірантурою університету. Подає щорічні звіти про студентську наукову роботу в ІФК.

4

ЛЕОНЕНКО Андрій Васильович - заступник директора зі спортивної та профорієнтаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури, майстер спорту України.

Організовує підготовку і виступи студентів та збірних команд Навчально-наукового Інституту фізичної культури у всеукраїнських, обласних і міських змаганнях.

5

Зігунов Василь Миколайович– кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, заступник директора ННІФК з питань інфраструктури. Працює в університеті з 2006 року. Займається питаннями щодо покращення технічного стану учбових будівль та гуртожитків, опікується проблемами матеріально-технічного обслуговування аудиторного фонду ННІФК.

6

Заікіна Ганна Леонідівна – заступник директора з виховної роботи, кандидат психологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури.

7

ЧХАЙЛО Микола Борисович – голова трудового колективу, доцент кафедри теорії і методики спорту спорту, Заслужений тренер України з футзалу. Відмінник освіти України.

Організує і проводить збори трудового колективу Інституту, на яких заслуховується звіт директора про роботу за рік, обирається вчена рада ІФК, делегати на конференцію університету і кандидатури до складу вченої ради університету.

8

ОСТАШЕВСЬКИЙ Михайло Леонідович – завідувач інформаційно-спортивного відділу. Заслужений журналіст України.

Здійснює висвітлення в ЗМІ регіону досягнень провідних атлетів інституту в міжнародних, республіканських і обласних змаганнях, проведення наукових конференцій, різноманітних спортивних заходів, що відбуваються на базі Інституту.

ЛОБАНОВА Валентина Іванівна – Завідувач навчально-методичного кабінету

Скворцова Світлана Сергіївна – cтудентський директор ННІФК