НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Наказ МОН про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 н.р.

Наказ СумПДУ імені А.С.Макаренка про оголошення Конкурсу студентських наукових робіт у 2019-2020 н.р.

Наказ університету про проведення ІІ туру Конкурсу

 Протокол засідання галузевої конкурсної комісії

з/п

Шифри робіт

П.І.Б. авторів робіт

Сума балів за результатами сліпого рецензування

Рецензії

Роботи, які рекомендуються до нагородження
Диплом І ступеня

1

"Краса здоров'я" робота

 Колиушко Катерина

189 

перша, друга

2

"Бронхіальна асма" робота  Здебський Олександр 182 

перша, друга

3 "Хронічний біль" робота Сасько Інна 177 перша, друга
Диплом ІІ ступеня
4 "Рухові розлади" робота  Волошко Марина, Мірчук Дар'я 174  перша, друга

5

"Вільне дихання" робота

 Когут Олексій

163 

перша, друга

6

"Лінкор" робота

 Овчар Олександр

162 

перша, друга

7 "Порушення розвитку" робота Лістау Карина 161 перша, друга
Диплом ІІІ ступеня
8 "NIK413" робота  Гордашевський Олександр, Костирко Діана 157  перша, друга
9 "Енергія" робота  Ползікова Марія 156  перша, друга

10

"Strong" робота

 Заговайло Ольга

155 

перша, друга

11

"Гідрокінезотерапія" робота

 Мельник Юрій

154 

перша, друга

12 "Carpe diem" робота Володіна Вікторія 140 перша, друга
13  "Лотос" робота Брусьо Михайло 137 перша, друга
 14  "БЗЗ-інтерфейс" робота Демчук Валерія  133 перша, друга
Роботи, які були рекомендовані до участі у ІІ турі Конкурсу
15  "Полан Козта" Полюга Анастасія  132  перша, друга

16

 "ДЦП-Д" 

 Ертуганов Антон 

 131

перша, друга

17

 "Функціональний розлад"

Угринчук Сергій 

125 

перша, друга

18

 "Малювання"

Гнізділова Валерія 

125 

першадруга

19

 "Вегетативна дисфункція"

Соболенко Катерина 

123 

перша, друга

20

 "Антверпен"

Дужий Дмитро 

122 

перша, друга

21

 "М'язове тестування"

Камацький Олександр 

122 

перша, друга

22  "Постава" Саєнко Денис  122 перша, друга
23  "Поперековий лордоз" Олійник Євгенія, Костриця Катерина  121  перша, друга
 24  "Дисплазія" Голованенко Ольга  121  перша, друга
 25  "Гострий зір" Соболєв Михайло  121  перша, друга
 26  "Здоров'я життя"  Сермашов Назар 121  перша, друга
 27  "Сила" Сегейда Катерина  120  перша, друга
 28  "Ерготерапевтичні ігри" Шарий Аліна  120  перша, друга
 29  "Здоров'я" Гук Антоніна  120  перша, друга
Роботи, які не було рекомендовано до участі у ІІ турі Конкурсу

30

 "Підвісна терапія"

 Кандаєв Віталій

 107

перша, друга

31

 "Гіпермобільність"

Лебеденко Єлизавета, Костриця Катерина 

105 

перша, друга

32

 "Columna vertebralis"

 Бондарчук Яна

104 

перша, друга

33

 "Профілактика трамватизму"

Сич Наталя 

103 

перша, друга

34

 "Spring" Турдай Аліна  99 

перша, друга

35

 "Трофічна виразка"

Гунчак Карина 

96 

перша, друга

36

 "WWW 13-07"

Тишкевич Ангеліна 

95 

перша, друга

37

 "Відновлення"

Суршко Мирослава 

91 

перша, друга

38

 "Гіперкіфоз"

Аніськовцева Ольга  87 

перша, друга

39

 "Перевесло"

Кондзерська Вероніка, Міщанчук Володимир 

83 

перша, друга

40

 "Працетерапія"

Онищенко Сергій 

81 

перша, друга

41

 "Безмежна досконалість"

 Бівол Ірина

81 

перша, друга

42

 "Рухова активність"

Матяшук Ольга 

68

перша, друга

43

 "Сонячна система"

Пастушенко Ілона 

63 

перша, друга

44

 "Кліматотерапія"

Осіпова Олександра 

59 

перша, друга

45

 "Ожиріння"

Кочергіна Альона 

44 

перша, друга

46

 "Нейрореабілітація"

Гальчук Ольга 

41 

перша, друга

47

 "Травма ЦНС"

Пенський Павло 

38 

перша, друга

48

 "Радикулопатія"

Шуманська Альона 

31 

перша, друга

49

 "Невроз"

Киричок Жанна 

25 

перша, друга

50

 "Травма ПС"

Світленко Олександра 

 20

перша, друга

51

 "Розвиток"

Хоменко Ольга 11  перша, друга