30 листопада 2020 року відбулася V Всеукраїнська електронна науково-практична конференція студентів та молодих учених "Здоров'язбережувальна компетентність у структурі безпеки життєдіяльності людини".

В рамках конференції проведено Конкурс наукових публікацій. Переможцями стали наступні учасники конференції: Пазюк К.М. (КУ Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія ЗОР)., Зайченко О.В., Божок С.В. (Київський національний лінгвістичний університет), Кудря О.В. (Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія"), Маценко М.О. (Національний університет харчових технологій), Гусак Є.О., Москаленко Т.А., Вакал В.О., Лебедєва М.І, Бугайова В.В., Рубцова В.Є., Линник К.В., Бермудес В.П., Вялков Є.В.(СумДПУ імені А.С. Макаренка).

Вітаємо переможців та зичимо здоров'я, натхнення на науковій ниві!

{gallery}2021/05{/gallery}