Колектив

DSC 4045 ce212

Лазоренко Сергій Анатолійович – завідувач кафедри, доцент. Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка (1994) зі спеціальності «Географія, біологія». Профільну освіту здобув у 2004 році, закінчивши факультет післядипломної та додаткової освіти Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення». Тема дисертації – «Оптимізація фізкультурно-оздоровчої діяльності студентів в умовах регіону» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 25.01.2013, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту).

Доцент кафедри спортивних дисциплін та фізичного виховання (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 31.10.2014).

Автор двох навчальних та трьох навчально-методичних посібників з історії та філософії фізичної культури і спорту, тема дослідження яких відображена в 50 фахових виданнях.

Заслужений працівник фізичної культури і спорту України (указ Президента України № 731/2019 від 06.10.2019). Заслужений тренер України з вільної боротьби (наказ міністра у справах сім’ї, молоді і спорту України № 2841 від 29.12.2002).

Нагороджений Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» ІІ і ІІІ ступенів, Подякою Сумського міського голови з врученням нагрудного знака.

 2

Головченко Олексій Іванович – доцент. З відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2005) зі спеціальності «Олімпійський і професійний спорт».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення». Тема дисертації – «Особливості впливу фізичного виховання на формування особистості учнів середнього шкільного віку» (рішення президії ВАК України від 22.12.2011, Харківська державна академія фізичної культури).

Доцент кафедри спортивних дисциплін та фізичного виховання (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 03.04.2014).

Автор понад 50 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі семи навчальних та методичних посібників.

 

 titovich foto b920b

Титович Андрій Олександрович – доцент. З відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2001) зі спеціальності «Фізичне виховання».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Олімпійський та професійний спорт». Тема дисертації – «Залежність результатів виконання спортивних вправ від психічного стану студентів, що займаються спортом» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 17.01.2014, Харківська державна академія фізичної культури).

Доцент кафедри спортивних дисциплін і фізичного виховання (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 15.12.2015).

Автор понад 40 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі двох навчально-методичних посібників.

 5

ПАВЛЕНКО Інна Олександрівна – доцент. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка (1990) зі спеціальності «Фізичне виховання».

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Формування валеологічного мислення майбутніх вчителів природничих спеціальностей в процесі професійної підготовки» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 29.05.2015, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди).

Автор 50 наукових праць у фахових та зарубіжних виданнях, серед яких – одна монографія, один навчально-методичний посібник та дві методичні рекомендації.

16

  ОКСЬОМ Мавло Михайлович - старший викладач. Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка (1994) зі спеціальності «Фізична культура».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення». Тема дисертації – «Ефективність фізичної підготовленості студенток вищого педагогічного навчального заходу засобами міні-футболу» (рішення президії ВАК України від 08.10.2008, Харківська державна академія фізичної культури).

Автор понад 75 наукових праць, у тому числі 32 – у фахових та зарубіжних виданнях та двох монографій.

 


13

ШУМАКОВ Олег Вікторович – викладач.

 

14

ГРЕК Наталія Миколаївна – лаборант.

 15

МОРОЗОВА Вікторія Миколаївна - лаборант кафедри