Заочна Х Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Освіта і здоров'я»

7 квітня 2020 року на базі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка відбулася заочна Х Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров'я».

У конференції прийняли участь 200 фахівців з 45 навчальних закладів та установ у галузі освіти, охорони здоров’я, гігієни. До конференції підготовлено статті до друку у науковому журналі «Молодий вчений» № 2 (78) лютий 2020 року, в якому опубліковано статті 12 авторів та збірник матеріалів конференції «Актуальні питання громадського здоров’я» (Т.1), на сторінках якого ділилися досвідом освітяни та науковці.

Напрями роботи конференції: фізичне, психічне, соціальне і духовне здоров`я дітей, підлітків та молоді; донозологічна діагностика як засіб оцінки та прогнозування індивідуального та популяційного здоров'я; гігієнічні аспекти організації освітнього процесу в закладах освіти; медико-біологічні та психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання дітей та молоді; сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища у закладах освіти; гігієнічні та психолого-педагогічні засади формування здорового способу життя.

Навчальні заклади та установи, що взяли участь у конференції:

1. Заклад освіти «Гомельский державний університет імені Франциска Скоріни».

2. ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О. М. Марзєєва НАМН України».

3. ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України»

4. Національного медичного університету імені О. О. Богомольця

5. Київський національний лінгвістичний університет

6. Державний університет телекомунікацій

7. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

8. Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

9. Одеський національний університету імені І. І. Мечникова

10. Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка

11. Вищий державний навчальний заклад України “Українська медична стоматологічна академія”

12. ДВНЗ Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України

13. Тернопільский національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

14. Державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України»

15. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

16. Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

17. Харківський національний медичний університет

18. Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.

19. ДУ «Одеський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»

20. Фаховий медико-фармацевтичний коледж Української медичної стоматологічної академії.

21. КЗ «Одеський педагогічний коледж»

22. Харківська державна академія дизайну і мистецтв.

23. Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету

24. КЗ СОР – Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою

25. Хмелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області (с. Хмелівка, Україна).

26. Юнаківська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

27. Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради

28. Сумська дитяча художня школа імені М.Г. Лисенка

29. ДУ «Сумський обласний центр громадського здоров’я».

30. «Клініка дружня до молоді» КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»

31. Навчально-науковий інститут фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

32. Навчально-науковий інститут культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

33. Факультет іноземної та словянської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

34. Навчально-науковий інститут педагогіки і психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка

35. Кафедра спортивних дисциплін і фізичного виховання Навчально-наукового Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

36. Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30

37. Комунальна установа Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 імені Д. Турбіна

38. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Сумської міської ради

39. Сумського дошкільного навчального закладу (Центр розвитку дитини) №14 «Золотий півник»

40. Комунальна установа Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені А.С. Мачуленка

41. КУ Сумська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради

42. КУ Сумський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – Дошкільний навчальний заклад № 9 «Веснянка»

43. Сумський дошкільний навчальний заклад № 22 «Джерельце»

44. Комунальна установа Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - Дошкільний навчальний заклад №37 «Зірочка»»

45. Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – Загальноосвітня школа І ступеня № 41 «Райдуга»».

{gallery}2021/09{/gallery}