Тренінг з безпеки для учнів молодшого та середнього шкільного віку

21 лютого 2023 року на базі КУ Сумської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 імені М. Савченко СМР відбувся комплексний тренінг з безпеки для учнів молодшого та середнього шкільного віку.

Тренінг об'єднав представників ДСНС України, Національної поліції України та СумДПУ імені А.С. Макаренко. Кафедра громадського здоров'я та медико-біологічних основ фізичної культури представляла тренінг з домедичної допомоги постраждалим. Разом з дітьми, завідувач кафедри д.мед.н., професор Калиниченко І.О та к.б.н., доцент Латіна Г.О., відпрацьовували навички зупинки кровотечі, непрямого масажу серця та десмургії. Інтерактивна форма зустрічі дозволила, під час спілкування та застосування навичок, учням дізнатись нову інформацію і зміцнити свої знання!

{gallery}2023/ped-zd/07{/gallery}