Закінчився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

28 лютого, закінчився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». У приміщенні Сумської обласної філармонії відбулося нагородження переможців.

У номінації «Основи здоров’я» серед 11 учасників перемогу вибороли: третє місце - Добровольська Марина Володимирівна (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17,м. Суми), друге місце – Тарасенко Олена Дмитрівна (Павленківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області), перше місце – Густєй Тетяна Петрівна ( КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24,м. Суми).

Голова журі конкурсу у номінації «Основи здоров’я», завідувач кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, доктор медичних наук, професор Ірина Калиниченко щиро привітала учасників конкурсу і від імені колективу університету побажала творчої наснаги, невичерпної енергії, оптимізму та успіхів заради подальшого професійного зростання.

{gallery}2023/ped-zd/08{/gallery}