28.11.2023 на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників СМР відбувся Калейдоскоп педагогічних ідей у межах міського проєкту «Здоров’я – заради майбутнього».

До заходу долучилася Калиниченко І.О., д.мед.н., професор, завідувач кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури ННІФК СумДПУ імені А.С. Макаренка з доповіддю «Психофізіологічні аспекти адаптації дітей молодшого шкільного віку до навчання». Разом з педагогічними працівниками із ЗЗСО № 15, ЗОШ № 6, ЗДО № 21 та СПШ № 31, психологинею Центру Наталію Гусеницею, модератор заходу, консультантка Наталя Голобородько акцентувала важливість ролі педагога у здоров’язбереження та промоції здоров’я в закладах освіти. У Калейдоскопі педагогічних ідей взяли участь 78 учасників.