ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Арт-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти»

1 жовтня 2019 року на базі кафедри медико-біологічних основ фізичної культури НН ІФК СумДПУ імені А. С. Макаренка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Арт-педагогічні технології у здоров’язбережувальній діяльності сучасних закладів освіти». Участь прийняли 158 вчителів, викладачів та студентів закладів освіти м. Суми та області, а також представники ЗО «Гомельського державного університету імені Франциска Скорини»(м. Гомель, Білорусь).

Співорганізатори конференції: Інститут вищої освіти НАПН України, «Гомельський державний університет імені Франциска Скорини» (м. Гомель, Білорусь), Інформаційно-методичний центр управління освіти і науки Сумської міської ради, Громадська організація «Асоціація естетотерапії», Комунальний заклад Сумської міської ради Сумська художня школа імені М.Г. Лисенка

Під час конференції було проведено інтерактивні заходи:

SOFT SKILLS СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА – доповідач Ратєєва Вікторія Олександрівна - к. пед. н., викладач кафедри практичної психології СумДПУ імені А. С. Макаренка, керівник психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка, арт-терапевт

Майстер-класи:

1. ВИКОРИСТАННЯ МЕТАФОРИЧНИХ АСОЦІАТИВНИХ ЗОБРАЖЕНЬ У ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ – майстер-клас від Ратєєвої Вікторії Олександрівна - к. пед. н., керівник психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка, арт-терапевт;
  2. ЗНАЙОМСТВО З КОМЕДІЙНОЮ ІМПРОВІЗАЦІЄЮ – майстер-клас від Гончаренка Олега Юрійовича – керівник театру імпровізації «12»;
  3. ДІАГНОСТИКА ТА КОРЕКЦІЯ РОЗБАЛАНСОВАНОСТІ ЖИТТЯ МЕТОДОМ АРТ-ТЕРАПІЇ. Методика «Мій день мого життя» - майстер-клас від Івченко Галини Олександрівна, практичний психолог ЗДО №18, спеціаліст I категорії, член ВГО «Арт-терапевтична асоціація».

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА. «Паперове диво» – виставка творчих робіт студентів ННІ культури і мистецтв СумДПУ імені А. С. Макаренка (куратор Гулей О.В.) та учнів і викладачів СХШ імені М.Г. Лисенка (куратор Ярцова Л. О.).

МАЙСТЕР-КЛАС. «Зрима пісня України» – заслужений майстер народної творчості України, ст. викладач кафедри образотворчого мистецтва, музикознавства та культурології Гулей О. В., творча група магістрантів ННІ культури і мистецтв (Губська Оксана, Пустовойтова Анастасія, Харченко Анжеліка, Шевченко Ольга, Штеба Катерина), викладачі СХШ імені М. Г. Лисенка (Ярцова Любов Олександрівна, Мудрова Ярослава Юріївна, Свирид Аліна Володимирівна, Полякова Наталія Миколаївна).

{gallery}2019/gallery/02{/gallery}