17 жовтня 2019 року доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури І.О. Калиниченко та викладач кафедри медико-біологічних основ фізичної культури А.С. Колесник прийняли участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання громадського здоров'я та екологічної безпеки України» (XV Марзєєвські читання) на базі ДУ «Інститут Громадського здоров'я імені О.М. Марзєєва НАМН України».

В рамках роботи конференції д.мед.н., професор І.О. Калиниченко зробила доповідь на тему «Міжсекторальна взаємодія у галузі громадського здоров'я щодо формування здоров'язбережувального освітнього середовища». У доповіді представлено напрям реалізації завдань громадського здоров'я в закладах освіти на прикладі роботи ресурсного центру «Школа педагогіки здоров'я» кафедри медико-біологічних основ фізичної культури.

{gallery}2019/gallery/05{/gallery}