Шкільний семінар-практикум «Охорона дитинства, безпека життя та здоров'я учнів, санітарно профілактичні заходи в умовах сучасної школи»

17 жовтня 2019 року на базі КУ Загальноосвітньої школи №15 імені Д. Турбіна відбувся шкільний семінар-практикум «Охорона дитинства, безпека життя та здоров'я учнів, санітарно профілактичні заходи в умовах сучасної школи». У семінарі-практикумі навчально-науковий інститут фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка представила кандидат біологічних наук, доцент кафедри медико-біологічних основ фізичної культури Г.О. Латіна.

У своїй доповіді «Реалізація здоров'язбережувальної освітньої технології у закладі загальної середньої освіти» представила результати багаторічної плідної співпраці закладу загальної середньої освіти та науковців кафедри медико-біологічних основ фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка в рамках роботи «Школи сприяння здоров’ю».

{gallery}2019/gallery/04{/gallery}