Uncategorised

Про кафедру

 ІСТОРИЧНА ДОВІДКА КАФЕДРИ ЛОГОПЕДІЇ

Підготовку майбутніх логопедів Навчально-науковий інститут фізичної культури здійснює з 1 вересня 2006 року, коли при кафедрі фізичної реабілітації було створено секцію логопедії. Наступного року її було приєднано до кафедри біологічних основ фізичної культури, у вересні 2009 року вона стала кафедрою логопедії та біологічних основ фізичної культури, а двома роками пізніше вже окрема кафедра логопедії здобула статус випускової.

Необхідність утворення окремого структурного підрозділу була обумовлена, насамперед, потребою розроблення досконалого програмно-методичного забезпечення спеціальності, якій притаманна певна специфіка, що відрізняється від специфіки підготовки фахівців інших спеціальностей галузі 0101 – «Педагогічна освіта». Один з ініціаторів створення кафедри й її незмінний керівник на всіх стадіях зміни статусу – кандидат педагогічних наук, професор Анатолій Іванович Кравченко.

Наукова робота на кафедрі логопедії у 2019-2023 рр. здійснювалась згідно з планом науково-дослідної роботи Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка і є складовою науково-дослідної кафедральної теми «Психолого-педагогічні засади корекції розвитку осіб з особливими освітніми потребами» Державний реєстраційний номер: 0118U100353.

У 2023 році на кафедрі логопедії затверджена нова науково-дослідна тема: «Створення корекційно-розвивального середовища для осіб з особливими потребами». Державний реєстраційний номер: 0123U100660. Термін виконання: 01.2023 – 12.2027 рр. Мета роботи: організувати змістовно-методичне забезпечення та психолого-педагогічні умови оптимізації корекційно-розвивального середовища для осіб з освітніми потребами.

Викладачі кафедри логопедії беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних і міських науково-практичних конференціях, семінарах і симпозіумах біологічного, педагогічного, психологічного та корекційного напрямів. До наукової роботи залучається найбільш обдарована студентська молодь, а результати досліджень студентів-науковців знаходять своє відображення в курсових і кваліфікаційних роботах, у наукових публікаціях і виступах. Спільно зі студентами викладачі кафедри опублікували понад 180 наукових статей.

2009 року кафедра виступила ініціатором проведення на базі СумДПУ імені А.С. Макаренка І міського науково-практичного семінару «Сучасні проблеми логопедії та реабілітації» для науковців, аспірантів, студентів і фахівців-практиків корекційно-оздоровчої та логопедичної галузі. Згодом цей науковий захід набув статусу першої обласної науково-практичної конференції, наразі щорічно відбувається у форматі всеукраїнської заочної конференції з міжнародною участю.

Кафедра логопедії плідно співпрацює з провідними вищими навчальними закладами України, а також постійно шукає шляхи міжнародного співробітництва. Викладачами підтримуються тісні зв’язки із загальноосвітніми та спеціальними закладами освіти, що дає можливість підвищувати кваліфікацію майбутніх фахівців у галузі спеціальної освіти, обмінюватися науково-методичним і практичним досвідом та розширювати науково-методичну бази кафедри.

Для забезпечення навчального процесу використовується спеціалізована навчальна, корекційно-реабілітаційна та фізкультурно-оздоровча база, яка охоплює Науково-практичний центр кафедри логопедії, спеціалізовані аудиторії, залу лікувальної фізичної культури, тренажерну залу, кабінети рефлексо- і гірудотерапії, анатомії, фізіології, спортивної медицини, туризму, навчально-методичний кабінет зі спеціалізованим бібліотечним фондом, комп’ютерну кімнату, зимовий сад із живим куточком тощо.

При кафедрі створено науково-дослідну лабораторію з логопедії та Науково-практичний центр кафедри логопедії, функціонують наукові гуртки: «Еврика» та «Психологія спілкування майбутніх фахівців логопедів / спеціальних психологів». Мета діяльності наукових гуртків та Науково-практичного центру полягає у формуванні в студентів професійної готовності до здійснення майбутньої фахової діяльності, розвиток дослідницького мислення, творчої активності. Кафедра співпрацює із Центром СКІФ, на базі якого відбуваються заняття з дітьми, що мають порушення психофізичного розвитку.

Студенти-логопеди активно залучаються до участі у наукових, виховних, культурно-мистецьких, благодійних та інших заходах університету.

За 15 років підготовки фахівців логопедів у Сумській області Навчально-науковий інститут фізичної культури СумДПУ імені А.С. Макаренка має вагомі наукові, методичні, навчально-виховні та матеріально-технічні здобутки, покликані забезпечувати підготовку кваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця, здатного виконувати свою професійну діяльність відповідно до суспільних запитів, що постійно змінюються та зростають.

 272015395 4939819249412136 710879043544471658 n 1 f2000

1 906e3

2 e8dd1

Наша адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська 87, ауд. №411 (IV навчальний корпус, 4-й поверх).
Тел. 0505625687 – А. І. Кравченко.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми у соцмережах: https://www.facebook.com/groups/320268681775095/

Колектив

DSC 6507 d5600

Звіряка Олександр Миколайович – завідувач кафедри, доцент. Практикуючий фізичний терапевт відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП "Клінічна лікарня Святого Пантелеймона" Сумської міської ради. З відзнакою закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2003) зі спеціальності «Фізична реабілітація».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична реабілітація». Тема дисертації – «Гідрокінезотерапія у системі фізичної реабілітації хворих після переломів кісточок» (рішення президії ВАК України від 14.10.2009, Львівський державний університет фізичної культури).

Доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26.10.2012).

Автор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, навчальних та навчально-методичних посібників. Автор семи патентів на винаходи.

Нагороджений Подякою Міністерства освіти та науки України (2016), медаллю НАПН України «Ушинський К.Д.» (2019), грамотою Управління освіти і науки Сумської ОДА (2014), Подякою Сумського міського голови з врученням нагрудної відзнаки (2017).

З 2007 року – голова осередку в Сумській області Української Асоціації фізичної терапії.

DSC 4620 f7801

Лянной Юрій Олегович – професор, завідувач кафедри (1999–2015). Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка (1992) зі спеціальності «Фізичне виховання».

Доктор педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Теоретичні і методичні засади професійної підготовки майбутніх магістрів з фізичної реабілітації у вищих навчальних закладах» (рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 11.10.2017, Національний педагогічний університет імені  М.П. Драгоманова).

Професор кафедри фізичної реабілітації (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 30.10.2008).

Автор понад 200 наукових і навчально-методичних праць, з них монографія «Професійна підготовка магістрів з фізичної реабілітації у вищих навчальних закладах: теоретико-методичний аспект», два навчальні посібники з грифом МОН України («Основи фізичної реабілітації», «Реабілітація і спорт інвалідів»).

Підготував дванадцять кандидатів наук (Олександр Міхеєнко, Олександр Колишкін, Людмила Мороз, Наталія Кукса, Віталіна Литвиненко, Юлія Арєшина, Яна Копитіна, Юрій Корж, Інна Зігунова, Олена Сущенко, Оксана Беспалова, Любов Середа). Брав участь у підготовці переможця і 10 призерів все­українських предметних олімпіад з фізичної реабілітації. Керівник наукової школи.

Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (2003), нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення» (2014), медаллю НАПН України «Ушинський К.Д.» (2017), Подякою Національного олімпійського комітету України (2014), почесними відзнаками Сумської міської ради «За майстерність» (2015), «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня» (2019).

Удостоєний почесної відзнаки СумДПУ імені А.С. Макаренка «За видатні заслуги перед колективом університету», а також почесного звання «Заслужений професор СумДПУ імені А.С. Макаренка».

miheenko 1 f702a

Міхеєнко Олександр Іванович – професор. Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка зі спеціальності «Фізичне виховання» (1990), «Англійська мова і література» (2018).

Доктор педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Теоретичні і методичні основи професійної підготовки майбутніх фахівців зі здоров’я людини до застосування здоров’язміцнювальних технологій» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 10.10.2016, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка).

Доцент кафедри фізичної реабілітації (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 15.06.2006).

Автор понад 130 наукових праць, п’яти навчально-методичних посібників, два із яких мають гриф МОН України.

Нагороджений Подякою МОН України (2016), Почесною грамотою (2017) і знаком НАПН України «Ушинський К.Д.» (2019), Грамотою голови Сумської ОДА (2015).

IMG 2220 aab3d

Кукса Наталія Вікторівна – доцент. Є практикуючим ерготерапевтом відділення реабілітації КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2005) зі спеціальності «Фізична реабілітація та соціальна педагогіка».

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Корекційна педагогіка». Тема дисертації – «Розвиток функціональних можливостей рук у дітей 5–10 років зі спастичними формами церебрального паралічу» (рішення президії ВАК України від 14.10.2009, Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського).

Доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 17.01.2014).

Автор понад 60 наукових праць, опублікованих в Україні та за кордоном у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science, CoreCollection, Index, Copernicus; двох навчально-методичних посібників.

Нагороджена Подякою МОН України (2018), Подякою Сумської обласної ради (2015), грамотою управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації (2010), Почесною грамотою Сумського міського голови (2019), Подякою ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка (2016, 2018, 2019).

DSC 6135 794fe

Копитіна Яна Миколаївна – доцент, заступник директора НН ІФК з наукової роботи та інформатизації. Є практикуючим фізичним терапевтом амбулаторно-поліклінічного відділення ТОВ "Медичний центр "Клініка Святого Луки". З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка зі спеціальностей «Фізична реабілітація» (2009), «Англійська мова та зарубіжна література» (2011).

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична реабілітація». Тема дисертації – «Відновлення якості життя хворих після хірургічних операцій з приводу гриж передньої черевної стінки засобами фізичної реабілітації» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013, Національний університет фізичного виховання і спорту України).

Доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 20.03.2018).

Автор понад 80 наукових і навчально-методичних праць, навчальних та навчально-методичних посібників.

Нагороджена Подякою МОН України (2020), Почесною грамотою Сумської обласної ради (2018), грамотою ректора ­СумДПУ імені А.С. Макаренка (2015).

IMG 2207 8a912

Арєшина Юлія Борисівна – доцент. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2006) зі спеціальності «Фізична реабілітація».

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична реабілітація». Тема дисертації – «Фізична реабілітація дітей середнього та старшого дошкільного віку, які страждають на рецидивний бронхіт» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013, Національний університет фізичної культури і спорту України).

Доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020).

Автор понад 30 наукових праць. Одержала чотири свідоцтва про реєстрацію авторського права.

Нагороджена Подякою голови Сумської ОДА (2019), Грамотою Управління освіти і науки Сумської ОДА (2012), грамотами (2007, 2011, 2012) і подяками ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка (2009, 2019).

DSC 7254 1921a

Литвиненко Віталіна Анатоліївна – доцент. Є практикуючим ерготерапевтом відділення реабілітації КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка зі спеціальностей «Фізична реабілітація» (2005) та «Дефектологія» (2008).

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Корекційна педагогіка». Тема дисертації – «Корекція фонетико-фонематичного недорозвинення мовлення засобами артпедагогіки» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 14.02.2014, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).

Доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020)..

Автор понад 80 наукових праць та п’яти навчально-методичних посібників, один з яких має гриф МОН України.

З 2016 року – завідувач навчально-наукової лабораторії інноваційних, корекційно-розвивальних, арт-технологій та ерготерапії.

Нагороджена Подякою МОН України (2016), Подякою Сумської обласної ради (2019), Грамотою управління освіти і науки Сумської ОДА (2012), Грамотою управління молоді та спорту Сумської ОДА (2015), грамотою ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка (2012).

DSC 1794 442a1

Лянна Ольга Володимирівна – доцент. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка за спеціальностями «Фізична реабілітація, соціальна педагогіка» (2003) та «Спеціальна освіта» (2017).

Кандидат педагогічних наук (доктор філософії), спеціальність – «Корекційна педагогіка». Тема дисертації – «Відновлення мовленнєвого спілкування при афазії у осіб післяінсультного стану» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 05.07.2018, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).

Доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020).

Автор близько 50 наукових публікацій. Дійсний член  ГО «Українська асоціація корекційних педагогів».

Нагороджена Грамотою департаменту освіти і науки Сумської ОДА (2017) та Почесною грамотою Сумського міського голови (2019).

 

IMG 2204 4dccc

Беспалова Оксана Олександрівна – доцент. З відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка (2002) за спеціальністю «Фізична культура».

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Теорія та методика професійної освіти». Тема дисертації – «Формування ­готовності майбутніх бакалаврів з фізичної терапії та ерготерапії до застосування фізкультурно-оздоровчих технологій у професійній діяльності» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 26.02.2020, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка).

Автор близько 70 наукових та п’яти навчально-методичних праць.

Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Сумської ОДА (2018), грамотою ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка (2011).

VK 8992 eefba e4c77 

Бугаєнко Тетяна Вікторівна – доцент, заступник директора НН ІФК з навчально-методичної роботи. Із відзнакою закінчила Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка зі спеціальностей «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура» (2007) та «Фізична терапія, ерготерапія» (2018).

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Формування індивідуального стилю професійної діяльності майбутніх учителів фізичної культури у процесі педагогічної практики» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 05.03.2019, Інститут професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України).

Автор понад 40 наукових праць, з них – одна монографія у співавторстві, один навчально-методичний посібник, 14 статей у фахових виданнях України, вісім розділів у зарубіжних монографіях.

Нагороджена грамотами ректора СумДПУ імені А.С. Макаренка (2015, 2016, 2019).

IMG 1681 892e5

Руденко Анна Миколаївна – старший викладач кафедри (за сумісництвом). Практикуючий ерготерапевт реабілітаційного відділення КНП "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради. У 2008 році отримала диплом з відзнакою про базову вищу освіту за напрямом підготовки “Фізичне виховання і спорт” та здобула кваліфікацію бакалавра, фізичного реабілітолога.

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, спеціальність – «Фізична реабілітація». Тема дисертації – «Фізична реабілітація (фізична терапія) дітей 5-6 років із наслідками дисплазії кульшових суглобів в умовах дошкільного навчального закладу" (Рішення Атестаційної колегії України від 29 червня 2021 року, Національний університет фізичної культури і спорту України.

У 2009 році закінчила магістратуру СумДПУ ім. А.С. Макаренка з дипломом з відзнакою та отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Фізична реабілітація” та здобула кваліфікацію магістра, фізичного реабілітолога.


З 2009 по 2010 роки працювала на кафедрі здоров’я людини та фізичної реабілітації на посаді лаборанта та завідуючого Навчально-реабілітаційного центру.
Автор 23 наукових публікацій з них 14 – статті, опублікованих у фахових наукових виданнях України та 2 патентів на винахід.

lyuda a6549

Демченко Людмила Володимирівна – старший викладач кафедри (за сумісництвом). Є практикуючим ерготерапевтом відділення реабілітації КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Сумської міської ради.

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Професійна підготовка майбутніх бакалаврів фізичної терапії, ерготерапії

до фізичної реабілітації дітей дошкільного віку у процесі виробничої практики» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 р, ДК № 061475, Сумський державний педагогічний університету імені А.С.Макаренка).

У 2003 р. вступила до Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка на факультет фізичної культури. З 2004 року, паралельно з навчанням, працює на кафедрі фізичної реабілітації на посаді лаборанта секції травматології та ортопедії на базі клініки «Вертебролог». У 2007 році отримала базову вищу освіту за напрямком «Фізичне виховання і спорт» та здобула кваліфікацію бакалавра, фізичного реабілітолога.

У 2008 році закінчила магістратуру СумДПУ ім. А.С. Макаренка з відзнакою та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію магістра, фізичного реабілітолога.

 

IMG 2201 727c6

Малярова Юлія Миколаївна – старший викладач кафедри.

Кандидат педагогічних наук, спеціальність – «Теорія і методика професійної освіти». Тема дисертації – «Формування готовності майбутніх фахівців з фізичної терапії, ерготерапії до професійної діяльності в реабілітаційних центрах» (рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 29.06.2021 р, ДК № 061476, Сумський державний педагогічний університету імені А.С.Макаренка).

У 2014 році закінчила з відзнакою Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, спеціальність фізична реабілітація. З 2011 року паралельно навчанню працювала на кафедрі ЗЛФР на посаді лаборанта. З вересня 2014 року працює на кафедрі на посаді викладача.

Основний напрям наукової діяльності – «Фітнес та рекреація». 

lyannaya galina 88c32

Лянна Галина Юріївна - завідувач навчально-реабілітаційною лабораторіє. 

IMG 1696 79a81

Кучма Юлія Андріївна – старший лаборант кафедри.

У 2013 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка і здобула кваліфікацію спеціаліста з соціальної педагогіки та практичної психології.

Контакти

Адреса: Україна, 40002, м. Суми, вул. Роменська 87,

СумДПУ ім. А.С. Макаренка, Інститут фізичної культури,

директор ННІФК   – т. (0542) 68-59-18; моб. 0679104540

заступник директора з наукової роботи і інформатизації – т. (0542) 68-59-97; моб. 0990149662

секретар ННІФК   – т. (0542) 68-59-30; моб. 0996175546

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завдання та фукнції

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Навчально-науковий Інститут фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка створено 01.09.2006 р. за наказом ректора університету № 93 від 27.06.2006 р. згідно з рішенням вченої ради університету (протокол№ 12 від 26.06.06 р.). Навчально-науковий Інститут є базовим навчально-науковим структурним підрозділом університету.

Навчально-науковий Інститут є організаційним і навчально-науковим структурним підрозділом університету, що об’єднує сім кафедр, здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», та «Магістр» зі спеціальностей за державним замовленням і за рахунок коштів юридичних і фізичних осіб за денною, заочною та екстернатною формами навчання.

Навчально-науковий Інститут створено з метою активізації цілеспрямованої освітньої, навчально-виховної, наукової, методичної, спортивної, оздоровчої, організаційної та інформаційної діяльності у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців за такими галузями знань, напрямами підготовки (спеціальностями та спеціалізаціями), освітньо-кваліфікаційними рівнями.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ:

Відповідно до функцій Інституту – освітньої, навчально-виховної, науково-методичної і науково-дослідної, спортивної, фізкультурно-масової, рекреаційної та туристичної, організаційної, інформаційної та профорієнтаційної постають наступні завдання:

  • підготовка висококваліфікованих фахівців згідно з державним замовленням і договірними зобов’язаннями за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста та магістра для освітніх (дошкільних, шкільних, корекційних, навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, тощо), спортивних (ДЮСШ, СДЮСШОР, СДЮРСШ, ШВСМ, тренувальні і спортивні бази та ін.) лікувально-профілактичних (лікарні, поліклініки, санаторії, курорти, профілакторії), реабілітаційно-рекреаційних (центри реабілітації, будинки та бази відпочинку та ін.) і туристичних закладів України;
  • здійснення комплексу заходів, спрямованих на громадянське виховання і становлення творчої, працелюбної особистості вчителя, тренера, фізичного реабілітолога, логопеда, фахівця з туризму, здорового способу життя в умовах розвитку української державності;
  • зміцнення здоров’я студентської молоді, виховання вольових і моральних якостей, набуття необхідних знань у галузі фізичної культури, спорту, гігієни, медицини, туристичної сфери, здорового способу життя, сприяння духовному та культурному становленню молоді;
  • організація науково-дослідної роботи студентів і викладачів, в тому числі і міжнародної співпраці, забезпечення проведення міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій, форумів, семінарів, конкурсів, інших заходів, включених до планів МОНМС України, організація і проведення всіх інститутських заходів наукового характеру;
  • організація і забезпечення підготовки спортсменів високого класу, збірних команд, належних умов для підвищення спортивної майстерності студентів і викладачів їх участі у змаганнях різного рівня;
  • проведення роботи щодо працевлаштування випускників Інституту, укладання довгострокових договорів та угод із підготовки фахівців, налагодження і підтримання зв’язків із випускниками Інституту.

Наукові видання

ЗАПРОШЕННЯ НА НАУКОВІ ЗАХОДИ

2023-2024 н.р.

Запрошення на XXІІІ МІЖНАРОДНУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ МОЛОДИХ УЧЕНИХ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ» (23-24 листопада 2023 року)

Запрошення на IX Всеукраїнську дистанційну науково-практичну інтернет-конференцію "Сучасні проблеми здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії" (1 грудня 2023 р.)

2022-2023 н.р.

Запрошення на VI Всеукраїнську наукову студентську науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, писхології та реабілітації" (18 листопада 2022 р.)

Запрошення на XXІІ Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ РІЗНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ» (17-18 листопада 2022 року)

Програма ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Актуальні питання підготовки фахівців фізичної культури та спорту і спортсменів в олімпійських і неолімпійських видах спорту" (21 жовтня 2022 р.)

Наукові видання

2023

Сучасні проблеми фізичної терапії та ерготерапії: теорія і практика інформаційний лист

2022

Освіта і здоров'я

Індустрія туризму та гостинності: досвід, проблеми, перспективи

Сучасні проблеми фізичної терапії та ерготерапії: теорія і практика  програма конференції

Сучасні проблеми фізичного вихованні і спорту різних груп населення інформаційний лист  програма конференції  сертифікати

Сучасні проблеми здоровя, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії  інформаційний лист

2021

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 1

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 2

Актуальні питання підготовки спортсменів в олімпійських та неолімпійських видах спорту

Сучасні проблеми фізичиної терапії та ерготерапії: теорія і практика

Стан і перспективи сучасного туризму

Здоров’язбережувальна компетентність у структурі безпеки життєдіяльності людини

Актуальні питання охорони праці та здоров’язбереження в умовах сучасного освітнього процесу

Цифрові технології в процесі підготовки спортсменів в умовах формального і неформального навчання

Сучасні проблеми фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії

Актуальні проблеми спеціальної педагогіки, психології та фізичної терапії

Освіта і здоров'я

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації

2020

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення

Проблеми здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації

Актуальні проблеми корекційної педагогіки, психології те реабілітації

Стан і перспективи сучасного туризму

Індустрія туризму та гостинності: досвід, проблеми, перспективи

 

2019

Проблеми здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії

Індустрія туризму та гостинності

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КОРЕКЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 1

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 2

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації

2018

Проблеми здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації_2018

Актуальні проблеми корекційної педагогіки, психології та реабілітації_2018

Здоров'я людини  в сучаному культурно-освітньому просторі_2018

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 1. 2018

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення, Том 2. 2018

2017

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації_2017

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення_2017_Т2

Актуальні питання корекційної педагогіки, психології та реабілітації_2017

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення_2017_Т1

Стан і перспективи сучасного туризму_2017

Проблеми здоров'я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії_2017

2016

Проблеми здоров'я людини та фізичної реабілітації 2016

Стан і перспективи сучасного туризму 2016

Сучасні проблеми лоопедії та реабілітації 2016

Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення 2016 Tom 1

2015

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту різних груп населеня.2015.1Т

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту різних груп населеня. 2015.2Т

Сучасніпроблеми логопедії та реабілітації 2015

2014

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту різних груп населеня.2014.1Т

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту різних груп населеня.2014.2Т

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації_2014

2013

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів.2013.1Т

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів.2013.2Т

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації.2013

2012

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів України.2012.1Т

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів України.2012.2Т

Сучасні проблеми логопедії та реабілітації 2012

2011 

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів України.2011.1Т

Сучасні проблеми фізичного вихованя і спорту школярів та студентів України.2011.2Т