День козацтва

12.10.2021 року заступником директора НН ІФК з виховної роботи Зелінською-Любченко Катериною Олександрівною було проведено виховний захід до Дня Українського козацтва для студентів 1 курсу.

Під час заходу студенти ознайомилися з історією свята, цікавими відомостями про життя, традиції та побут козаків, дізнались про героїчні постаті Українського козацтва та про значення свята Покрова Пресвятої Богородиці для козаків.

Розпочався захід із вітального слова Директора НН ІФК кандидата педагогічних наук, професора Михайла Олеговича Лянного. Директор розповів про надзвичайне поєднання трьох визначних свят у цей день, з гордістю привітав всіх захисників та захисниць України, подякував захисникам за героїчні подвиги. У ході заходу лунали патріотичні вірші та пісні.

1 fb0bc