Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення

VK 7616 63e60

27-28 жовтня 2021 року відбулась ХХІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених "Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення". Більше ніж 150 учасників із України, Польщі, Білорусі, Словаччини, Румунії, Молдови, Китайської Народної Республіки долучились до роботи конференції, а також надіслали наукові статті до збірника матеріалів конференції. У роботі наукового заходу прийняли участь професорсько-викладацький склад Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, а також колеги з інших міст України (Мелітополь, Чернівці, Харків), аспіранти, студенти-магістранти, а також стейкхолдери. З вітальними словами виступили колеги з Вищої технічної школи (м. Катовіце, Польща), Харківської державної академії фізичної культури, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Сесію пленарного засідання в режимі online відвідав заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Олександрович Лавров. Дякуємо усім учасникам за активну та плідну роботу та чекаємо на нові зустрічі.