Викладацька діяльність

Незважаючи на складні часи та безліч перешкод, кафедрою логопедії Сумського державного педагогічного університету успішно проведено заняття з дисципліни «Логопедичний масаж при тяжких порушеннях мовлення» для ОР магістр в рамках студентської академічної мобільності.

Навчальною дисципліною зацікавилися студенти Бердянського державного педагогічного університету: Анастасія Яцкевич і Поліна Мінченко та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка: Олена Сидоренко. Викладач курсу, професор, завідувач кафедри логопедії – Анатолій Іванович Кравченко.

Щиро сподіваємося, що навчання в нашому університету збагатить досвід магістрантів та стане у нагоді в процесі їх фахової самореалізації.

Бажаємо успіхів у професійному зростанні на теренах мирної, вільної, незалежної та процвітаючої України!

4 1 8b560