Ти як?

10 жовтня 2023 року викладачі та здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту фізичної культури доєдналися до проведення природничо-психологічного квесту "Життя прекрасне!" в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", ініційованого першою леді України Оленою Зеленською.

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Воно об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником, є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. Саме тому дружнім колективом НН ІФК було організовано роботу наступних локацій: "Експрес-оцінка стану організму", «Острів скарбів», "Руханка для психофізичного розвантаження". Здобувачі вищої освіти інституту також дарували позитив відвідувачам, супроводжуючи їх як аніматори. Дякуємо всім учасникам за організацію такого цікавого та корисного заходу.