12 вересня 2023 року у змішаному форматі відбулася зустріч магістрантів першого курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт з викладачами кафедри. На заході студенти були ознайомленні з особливостями освітньо-професійної програми Фізична культура і спорт другого (магістерського)рівня, обговоренні нагальні питання щодо організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання, представлено дисципліни вільного вибору, ознайомлено з освітньою програмою Moodle. Окремою темою обговорення було дотримання здобувачів вищої освіти «Кодексу академічної доброчесності».
Колектив кафедри теорії та методики спорту вітає здобувачів вищої освіти з початком навчального року! Бажаємо Вам впевнено крокувати до своєї мети, здобувати нові знання і практичний досвід, а Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у студентському житті.
Сьогодні було приємно бачити, в стінах Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, студентів першого курсу Навчально-наукового інституту фізичної культури на відкритій лекції «Вступ до спеціальності» з адміністрацією інституту, після закінчення якої, здобувачі вищої освіти ОП Фізична культура і спорт знайомилися з викладацьким складом кафедри теорії та методики спорту. Завідувач кафедри, Діана Бермудес, додатково ознайомила студентів зі специфікою дистанційного навчання в умовах воєнного стану та наголосила на дотримання техніки безпеки учасників освітнього процесу.
![373749526 676037821226762 3435351407859156792 n d138e](/files/img_files/2023/373749526_676037821226762_3435351407859156792_n_d138e.jpg)
![374119067 676037761226768 4627931940919035997 n 92e31](/files/img_files/2023/374119067_676037761226768_4627931940919035997_n_92e31.jpg)
4 червня 2023 року в актовій залі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Навчально-наукового інституту фізичної культури. Окрім дипломів бакалавра, здобувачі вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт були відзначені грамотами адміністрації інституту за високі показники у спорті вищих досягнень, організаційні здібності, відмінні успіхи у навчанні, наукові досягнення, активну участь у житті університету. Ми щиро радіємо і пишаємося здобутками наших випускників та чекаємо їх на вступ до магістратури для навчання на другому рівні вищої освіти.
![IMG 4260d68e1b3786d6a4007ef294d874d2 V f771e](/files/img_files/2023/IMG-4260d68e1b3786d6a4007ef294d874d2-V_f771e.jpg)
Протягом трьох днів 13,14 та 16 червня 2023 року здобувачі вищої освіти денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальності 017 Фізична культура і спорт складали комплексний екзамен підсумкової атестації. Студентами було продемонстровано високий рівень теоретичних знань, набутих вході вивчення дисциплін чотирьохрічного циклу підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту.
Особливу вдячність висловлюємо членам екзаменаційної комісії: стейкхолдеру, директору Сумськоі міської ДЮСШ «Спартак» Олександру БОНДАРЮ за плідну працю, увагу і доброзичливість до студентів.
![фото 30 866d6](/files/img_files/2023/фото_30_866d6.jpg)
13 червня 2023 року судентка Навчально-наукового інституту фізичної культури спеціальності 017 Фізична культура і спорт, Аліна Гашенко, доєдналася до участі разом з активістами та волонтери Сумщини для участі у проєкті «The good, the bad and the ugly of being an entrepreneur» у польського міста Катовіце.
У межах проєкту шість країн (Албанія, Польща, Хорватія, Чехія, Грузіята Україна) обʼєднаються для того, щоб отримати ще більше скілів по підприємництву, візуалізації, інноваціям та роботі в команді. Учасники проєкту проведетуть активний тиждень разом з европейскими колегами, обміняються досвідом та підвищать свої лідерські якості. Проєкт реалізується в рамках програми Еразмус+ Європейського Союзу.
![ФОТО 29 c7cc9](/files/img_files/2023/ФОТО_29_c7cc9.jpg)
16 червня 2023 року у стінах Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася презентація створених Острівців Прогресильності закладами вищої освіти. Сумський державний педагогічний університет імені АС Макаренка створив свій Острівець Прогресильності, координатором якого є кафедра теорії та методики спорту Навчально-наукового інституту фізичної культури. Прагнемо зробити вищу освіту якіснішою. Плідної співпраці всім Острівцям.
![Дизайн без названия 1 1 e7fbf](/files/img_files/2023/Дизайн_без_названия_1_1_e7fbf.png)
З 29 по 31 травня 2023 року відбулися курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури "Методика викладання футболу у закладах загальної середньої освіти", до яких, в якості викладача, долучився старший викладач кафедри теорії та методики спорту, Ігор Кравченко.